Česlo : Caroil 6:2

13.10.2011 20:20

Do tohoto zápasu jsme šli s jediným hráčem na střídání a provizorním kapitánem Staňou.

Před zápasem jsme byli jasným favoritem, což potvrdil již po 5ti minutách Vlado po Wohhyho rohu. Druhý gól padl také po rohu a byl trochu kontroverzní. Wohhy centrem trefil Staňu od kterého se míč odrazil k tyči, hosté začali ihned protestovat, že v inkriminovaný moment střídali, ale rozhodčí branku uznal. I přes naší převahu skončila půle 2:0.

Druhý poločas začal jako ten předcházející. V 33té minutě skóroval Peťa. Naději vykřesal chvilku poté soupeř, když dorazil Tomášem vyražený míč do branky.

A pak přišla lahůdka ( samochvála smrdí, ale nemůžu jinak), Homola uzmul míč před svou brankou, prošel na půlku a vystřelil -> výsledek  ŠIBENICE :-D

Soupeř znovu snížil parádní střelou po nedůrazném odkopu naší obrany. Nakonec jsme vstřelili ještě dvě branky, nejprve Wohhy parádní bombou z první pod břevno a následně dorážel Davidův pokus opět Peťa. Konečné skóre 6:2. Vzájemné zápasy 2:0.